Kopřiva

studnice zdraví

AVAXER CREW Distribuce

O našem projektu

Avaxer Crew je výhradním distributorem kopřivy pěstované na Burdově farmě v Rychlebských horách na Severní Moravě. Tato farma se nachází v nejčistší části České republiky, jak z pohledu ovzduší, tak i kvality vody. Naše kopřiva je opečovávána zkušenými odborníky, kteří tuto bylinu studují a pěstují již více než 9 let. Kopřivu pěstujeme šetrným způsobem, aby byla zachována bio kvalita kopřivových výrobků. Díky tomu si naše kopřiva zachovává léčivé látky, ze kterých benefitují naši zákazníci. Věříme, že naše kopřiva zachutná i Vám, aby jste se i Vy těšili z jejich blahodárných účinků.

leaves, stinging nettle, urtica-474351.jpg

KOPŘIVA DVOUDOMÁ

Kopřiva dvoudomá (urtica dioica) je tradiční bylina našich předků. Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a proteinů byla v minulosti součástí jídelníčku a zároveň se používala k prevenci i léčení nemocí. Má silné detoxikační účinky a přirozeně čistí krev. Je prokázáno, že snižuje hladinu cukru v krvi.

Posiluje imunitu a osvěžuje tělo i mysl.

NAŠE JEDINEČNOST

Jsme jediná farma v České republice, která má založené pole s homogenní odrůdou kopřivy zaručující stabilní sklizeň a produkci. Společně s Mendlovou univerzitou jsme vyvinuli homogenní odrůdu, která je odolná proti škůdcům a má stabilní obsah zdraví prospěšných látek.Naše kopřiva a produkty z ní vyrobeny se odlišují již v procesu pěstování. Kopřiva do sebe vstřebává látky z okolí a naše farma je umístěna v nejčistším místě České republiky

Díky šetrnému zpracování a specifickému výrobnímu procesu lisování za studena naše kopřiva zaručuje zachování všech vitamínů a minerálů. 

Výrobky z ní splňují nejvyšší nároky na kvalitu s nízkým obsahem konzervačních látek.

Distribuce

Naše kopřivová nabídka uspokojí jak B2B tak i B2C zákazníky.Máme více než 20 potravinářských aplikací z kopřivy dvoudomé.

Výzkum

Již 7 let zkoumáme obrovský potenciál kopřivy dvoudomé, abychom našim zákazníkům doručili její plný potenciál. 

Vyvíjíme nové možnosti využití kopřivy.

Udržitelnost

Kopřivu pěstujeme šetrně a ekologicky. Z naší kopřivy využijeme úplně vše a nevzniká žádný odpadabychom naši planetu zatěžovali co nejméně

Chcete vědět více?

Vaše otázky rádi zodpovíme.

Kontakty:

EMAIL

nettle@avaxercrew.com

Sídlo společnosti:

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha Česká Republika

IČ: 07154364

Napište nám: